购买 BZY55B33-RBG | BZY55B33-RBG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZY55B33-RBG
BZY55B33-RBG
BZY55B33-RBG
仅供参考
零件编号 BZY55B33-RBG
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ZENER 33V 500MW 0805
送货服务
BZY55B33-RBG参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)33 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)80 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 24 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包0805
BZY55B33-RBG Packaging
Insepction
BZY55B33-RBG FAQ
  • 1. How to order BZY55B33-RBG on Heisener?
  • 3. Are the BZY55B33-RBG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZY55B33-RBG?
BZY55B33-RBG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。